SPORTLEHETŐSÉGEK BEMUTATÁSA

2024 áprilisában megnyílt a Római-parton a ROCA sporttelep, amely az Óbudai Egyetem hallgatói és dolgozói számára biztosít szabadidős sportolási lehetőségeket.

A tevékenységeken való részvétel INGYENES, ugyanakkor REGISZTRÁCIÓHOZ kötött

A sporttelep hétköznapi nyitvatartása:

hétfő, kedd, péntek: 10.00-től 19.00 óráig

csütörtök: 12.00-19.00

szerda csak gerinctorna 17.30-18.30

Helyszín: 1039. Királyok útja 33 (K33)

Itt mindenki megtalálhatja a számára legkedvesebb mozgásformát: tenisz, röplabda, pin-pong, tollaslabda, konditerem

Különleges tevékenységeket is ki lehet próbálni:

• Connhole, ahol egy lyukas platformba babzsákkal kell dobni
  • Teqball, ami a foci és az asztalitenisz kombinációja, ahol egy ívelt asztalon folyik a játék és a labdát a test bármely részével (kivéve karok és kezek) lehet irányítani.

Különböző sportklubokhoz is lehet csatlakozni: Futóklub, Túrakerékpáros Klub, Vízisport Klub, Természetjáró Klub és Gerinctorna.

Lehetőség van általunk szervezett tornákon, kupákon részt venni, illetve a hely alkalmas csapatépítő programok befogadására, amelyek lebonyolításában segítünk.

A konkrét időpontról tájékoztatás a regisztrációs felületen található, illetve különböző platformokon (facebook, Instagram…) folyamatosan küldeni fogunk információkat.

Várunk mindenkit szeretettel! Kérdéseket, kéréseket az  info@rudolfkalmanalapitvany.hu e-mailcímre kérjük küldeni.