Gazdasági képzések Székesfehérváron

A Keleti Károly Gazdasági Kar az Alba Regia Műszaki Karral együttműködve sikeresen vette át a gazdasági képzéseket Székesfehérváron, és nem csak az alapképzéseket, de az országosan hiánypótló sportközgazdász mesterszakot is integrálni tudtuk az Óbudai Egyetem képzései közé.

Nagy örömmel köszöntöttem személyesen hallgatóinkat Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata és a Székesfehérvári Hallgatói Tanács közös tanévnyitó ünnepségén, dr. Cser-Palkovics András polgármester, alapítványunk kuratóriumi elnöke, Dr. Vizi László Tamás, a Kodolányi János Egyetem megbízott rektora és egyetemi kollégáim társaságában.

A rendezvény összegyetemi gólyatúrával folytatódott, melynek során a fiatalok birtokba vették a várost a különböző talányos, humoros és helyi értékek felfedezésére irányuló kalandok során.

Forrás: OE Facebook