Bagossy Norbert volt az EgyetemZene vendége

Bagossy Norbert, a Bagossy Brothers Company gitáros-énekese volt Balázs János Kossuth-díjas zongoraművész és Becze Szilvia rádiós műsorvezető vendége az EgyetemZene áprilisi estjén. Az Óbudai Társaskörben tartott zenés beszélgetés a Rudolf Kalman Óbudai Egyetemért Alapítvány programsorozatának második állomása volt.
Az egyetem hallgatóinak szervezett eseménysorozat célja többek között az, hogy a fiatalokhoz közelebb hozza a klasszikus zenét, sikeres és tehetséges példaképek, művészek és sportolók által élményt, motivációt és feltöltődést nyújtson számukra.

(forrás OE. honlap)