Az Óbudai Egyetem lesz az idei EFOTT házigazdája

Az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozójának (EFOTT) idei házigazdája az Óbudai Egyetem lesz – jelentették be a 24. Educatio Oktatási Szakkiállítás megnyitóján. „A hazai műszaki felsőoktatás egyik vezető intézményeként a nyári rendezvényen az innovációt, az alternatív energia-felhasználást és a fenntarthatóságot állítjuk majd a fókuszba” – nyilatkozta Dr. habil Rácz Ervin, az ÓE oktatási rektorhelyettese. A fesztiválozó fiatalok – a koncertek és a szórakozás mellett – a kiemelt témákkal és praktikus ötletekkel is megismerkedhetnek 2024. július 10. és 14. között Velencén.